fbpx
→ ES parama 2021-2027 ←

Dizaino sprendimų kūrimui

Paskatinti įmones investuoti į gaminių (paslaugų) dizaino sprendimus, siekiant padidinti įmonės produktų ar paslaugų patrauklumą, o kartu ir paklausą bei įmonės produktyvumą.

Svarbiausia informacija paraiškų teikėjams:

  • Paraiškų teikimas: planuojama 2022 rugsėjo mėn. 
  • Remiamos veiklos – netechnologinių inovacijų – originalių gaminių (paslaugų) dizaino sprendimų – sukūrimas ir (ar) diegimas.
  • Partneriai negalimi
  • Galimi pareiškėjai:

-Pareiškėjai yra visi MVĮ (labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės);

-Pareiškėjas turi turėti neišnaudotą de minimis pagalbą;

-Pačio pareiškėjo pagamintos produkcijos vidutinės metinės pardavimo pajamos per trejus finansinius metus iki paraiškos pateikimo arba pajamos per laikotarpį nuo įmonės įregistravimo dienos (jeigu įmonė vykdė veiklą mažiau nei trejus finansinius metus) yra ne mažesnės kaip 50 000 Eur.

Untitled design - 2022-06-07T100525.086

Tinkamos finansuoti išlaidos:

  • Dizaino sukūrimo paslaugų įsigijimas
  • Dizaino vystymo išlaidos, reikalingos dizaino vystymui, trūkumų šalinimui, išbandant gaminio pagal sukurtą dizainą pavyzdžio gamybą ir (arba) paslaugos pagal sukurtą paslaugos teikimo schemą testavimą. Šias išlaidas sudaro gamybos technologo, testuotojo, produkto vystymo vadovo ir panašias funkcijas atliekančių darbuotojų, vykdančių šiame etape nurodytą veiklą, darbo užmokesčio išlaidos.

Pasinaudokite paramos galimybe investuoti į gaminių (paslaugų) dizaino sprendimus, didinkite įmonės produktų ar paslaugų patrauklumą, o kartu ir paklausą bei įmonės produktyvumą. O įmonės Ferox Baltic konsultacijos ir projekto rengimas padės siekti užsibrėžtų tikslų.

Daugiau informacijos apie priemonę suteiks Ferox Baltic specialistai. Susisiekite jau dabar!

Pildyti paraišką
    Skip to content