fbpx
→ ES parama 2021-2027 ←
→ ES parama 2021-2027 ←

Paskolos nuo trečiųjų šalių veiksmų nukentėjusiems verslams

x
8 800 256 35 87
Mon - Fri : 09:00 - 17:00

Kvietimas teikti paraiškas mažinti tarptautinės prekybos su trečiosiomis šalimis apribojimų padarinius.

Svarbiausia informacija paraiškų teikėjams:

 • Priemonės tikslas: mažinti tarptautinės prekybos su trečiosiomis šalimis apribojimų padarinius, suteikiant finansavimą paskolų forma juridinių asmenų, užsiimančių verslu, ar verslininkų (toliau – Verslo subjektai) apyvartinėms lėšoms. 
 • Paraiškų teikimas: nuo 2022 m. birželio 15d. iki 2023 m. spalio 31d. (paraiškų teikimo terminas gali būti pratęsiamas)
 • Didžiausia paramos suma:

vienam pasokolos gavėjui: 5 mln. Eur*;

– jei paskolos gavėjas priklauso įmonių grupei, paskolos suma paskolos gavėjo įmonių grupei negali viršyti 10 mln. Eur*.

 • Paskolos teikiamos ne ilgesniam nei 24 mėn. laikotarpiui.
 • Paskolos lėšos turi būti panaudotos per 6 mėn. nuo paskolos sutarties pasirašymo dienos.
 • Paskolos teikiamos taikant fiksuotą metinę palūkanų normą. Preliminari paskolai taikoma fiksuota metinė palūkanų norma priklauso nuo paskolos gavėjo kredito rizikos reitingo ir įkeičiamo turto dydžio.

* Paskolų sk. neribojamas, svarbu neviršyti nurodytos sumos

Untitled design - 2022-08-03T173841.842

Galimi pareiškėjai:

 • Smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektai ir didelės įmonės, kurios:

– per paskutinius dvejus metus nebuvo sunkumų patirianti įmonė;

– nėra  valstybės ir savivaldybės įmonė arba įmonė, kurioje 25 procentus ir daugiau kapitalo dalių arba dalyvių balsų atskirai arba kartu turi valstybė ir (ar) savivaldybė.

– pateikė įrodymus (3 pažymas), kad finansų įstaigos jums atsisakė suteikti atitinkamo dydžio paskolą. Pažymas reikia pateikti po to, kai INVEGA įvertina paraišką;

– importo arba eksporto dalis su Kinijos Liaudies Respublika (valstybės kodas CN) sudaro ne mažiau kaip 25 proc. bendros importo arba eksporto (įskaitant ir su Europos Sąjungos šalimis) dalies nuo 2021 m. sausio 1 d. iki 2021 m. gruodžio 31 d., o jei paskolos gavėjo pagrindinė vykdoma veikla yra didmeninė ir (ar) mažmeninė prekyba, jam paskola teikiama tik tuo atveju, jei eksporto dalis su Kinijos Liaudies Respublika (valstybės kodas CN) sudaro ne mažiau kaip 25 proc. bendros eksporto dalies.

Teikiamos paskolos, skirtos:

 • Paskolos gavėjo apyvartinėms lėšoms finansuoti,
 • Naudoti naujų rinkų ir (ar) naujų tiekėjų ir (ar) naujų išteklių paieškai ir (ar) įėjimui į naujas rinkas.

Pasinaudokite paskolai apyvartinėms lėšoms, skirtoms mažinti tarptautinės prekybos su trečiosiomis šalimis apribojimų padarinius, gauti. O įmonės Ferox Baltic konsultacijos ir projekto rengimas padės siekti užsibrėžtų tikslų.

Daugiau informacijos apie priemonę suteiks Ferox Baltic specialistai. Susisiekite jau dabar!

Pildyti paraišką
  Skip to content