fbpx
→ ES parama 2021-2027 ←

Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+

Mažinkite energijos suvartojimą. Priemonė ,,Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“ skatina sumažinti energijos vartojimo intensyvumą pramonės įmonėse, didinant atsinaujinančios energijos išteklių gamybą ir vartojimą.

Svarbiausia informacija paraiškų teikėjams:

  • Paraiškų teikimo terminas  – tikimasi 2022m. III-IV ketvirtyje. 
  • Maksimali finanasavimo suma 500 000Eur. 
  • Paramos intensyvumas iki 60%. 
  • Galimi pareiškėjai: labai mažos, mažos ir vidutinės pramonės įmonės, veikiančios ne trumpiau nei 3 metus. 
Untitled design - 2022-03-22T135618.728

Remiama veikla:

  • Atsinaujinančius energijos išteklius (toliau – AEI*) naudojančių energijos gamybos pajėgumų įrengimas, naujų AEI efektyvesnio panaudojimo technologijų kūrimas ir diegimas pramonės įmonėse, siekiant naudoti energiją pačių įmonių vidiniams poreikiams tenkinti ir esant galimybei perteklinę energiją tiekti kitoms pramonės įmonėms ar perduoti į centralizuotus energetinius tinklus.

*AEI – tokie atsinaujinantys neiškastiniai energijos ištekliai: vėjas, saulė, aeroterminiai, geoterminiai ir hidroterminiai ir vandenynų energijos ištekliai, hidroenergijos ištekliai, biomasė, sąvartynų dujos, nuotekų perdirbimo įrenginių dujos ir biodujos.

 

Pasinaudokite paramos galimybe ir didinkite naujų darbo vietų skaičių Lietuvoje.  O įmonės Ferox Baltic konsultacijos ir projekto rengimas, padės padidinti projektų tvarumą ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Daugiau informacijos apie priemonę suteiks Ferox Baltic specialistai. Susisiekite jau dabar!

Pildyti paraišką
    Skip to content