fbpx
→ ES parama 2021-2027 ←
→ ES parama 2021-2027 ←

INVEGA paskola ,,Perspektyva”

x
8 800 256 35 87
Mon - Fri : 09:00 - 17:00

Finansavimas veikloms, apimančioms pramoninius tyrimus ir (ar) bandomąsias taikomąsias bei inovacines veiklas, kurių tikslas yra pateikti rinkai inovatyvų produktą, prekę, paslaugą ar technologiją.

Svarbiausia informacija paraiškų teikėjams:

  • Paraiškų teikimas nuo 2022 m. gegužės 31 d. iki 2023 m. spalio 31 d.
  • Paskolos terminas iki 120 mėnesių.
  • Paskolos dydis:  iki 1 mln. eurų*.
  • Paskoloms taikoma 2 procentų fiksuota metinė palūkanų norma.

*Jei finansuotas projektas bus įgyvendintas tinkamai, iki 20 proc. paskolos dalies galės būti negrąžinama. 

Untitled design - 2022-06-07T110151.536

Galimi pareiškėjai:

  • Labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės.
  • Didelės įmonės gali gauti finansavimą veikloms, apimančioms pramoninius tyrimus ir (ar) bandomąsias taikomąsias bei inovacines veiklas, kurių tikslas yra pateikti rinkai inovatyvų produktą, prekę, paslaugą ar technologiją.

Paskolos teikiamos, kai finansuojamos projekto veiklos apima:

  • Pramoninius tyrimus ir (ar) bandomąsias taikomąsias veiklas, o verslo subjektas yra MVĮ arba didelė įmonė. Šiuo atveju verslo subjektui valstybės pagalba suteikiama pagal Bendrosios išimties reglamento nuostatas. Projektas, kuriam prašoma suteikti finansavimą vadovaujantis Bendrosios išimties reglamento nuostatomis, iki paraiškos pateikimo dienos turi būti nepradėtas įgyvendinti;
  • Pramoninius tyrimus ir (ar) bandomąsias taikomąsias ir inovacines veiklas (pramoninių tyrimų arba bandomoji taikomoji veikla projekte yra privaloma), o verslo subjektas yra MVĮ. Šiuo atveju verslo subjektui pagalba suteikiama pagal De minimis reglamento nuostatas.

Pasinaudokite finansavimo galimybe veikloms, apimančioms pramoninius tyrimus ir (ar) bandomąsias taikomąsias bei inovacines veiklas, kurių tikslas yra pateikti rinkai inovatyvų produktą, prekę, paslaugą ar technologiją. O įmonės Ferox Baltic konsultacijos ir projekto rengimas padės siekti užsibrėžtų tikslų.

Daugiau informacijos apie priemonę suteiks Ferox Baltic specialistai. Susisiekite jau dabar!

Pildyti paraišką