fbpx
→ ES parama 2021-2027 ←
→ ES parama 2021-2027 ←

NATO DIANA akceleravimo programa: energetinis atsparumas

x
8 800 256 35 87
Mon - Fri : 09:00 - 17:00

Finansavimas, kuriuo siekiama pažangių technologinių sprendimų, galinčių užtikrinti greitą ir nuolatinį elektros energijos tiekimą svarbiausiems objektams po stichinės nelaimės arba krizės metu, įskaitant konfliktus. 

Svarbiausia informacija paraiškų teikėjams:

  • Paraiškų teikimas: birželio 19d. – rugpjūčio 25d. 
  • Didžiausia paramos suma:

– pirmam etapui – 100 000 Eur;

– antram etapui – 300 000 Eur.

  • Galimi pareiškėjai: startuoliai, inovatoriai (įmonės).
  • Paraiškų teikimas su partneriais: galimas.

 

Bandomieji vizualai (28)

Finansuojamos išlaidos:

Technologijos ir sistemos, kurias galima didinti ir kurios yra sąveikios su kitomis panašiomis sistemomis; atsinaujinančiosios energijos gamyba; energijos kaupimas; aparatinė ir programinė įranga, skirta adaptyviam ir pažangiam energijos kondicionavimui ir valdymui; ir technologijos, skirtos fizinei sistemai ir komponentams aptikti ir apsaugoti nuo kenkėjiškų kibernetinių atakų.

Finansuojamos veiklos:

1. Prisitaikančios, veiksmingos ir saugios galios valdymo technologijos, kurios autonomiškai reguliuoja ir (arba) perkonfigūruoja siekiant užtikrinti nuolatinį maitinimą atitinkamu mastu:

1.1. Galios valdymo sistemos, gebančios apibūdinti kylančius viršįtampių reikalavimus ir gedimus, žalą, pajėgumų praradimą ir reaguoti, kad būtų patenkinti elektros energijos poreikiai.
1.2. Elektros energijos valdymo sistemos, galinčios valdyti modulinį elektros energijos gamybos įrenginių ansamblį, reaguoti į prognozuojamą viršįtampių reikalavimų ir eksploatacinių poreikių pasiskirstymą.
1.3. Sudėtingos sistemos, kuriose keli aparatūros komponentai yra tarpusavyje susiję ir priklauso nuo vienas nuo kito priklausomi bendroje valdymo sistemoje, yra daugybė prieigos taškų kibernetinei atakai.

2. Komponentai ir sistemos, kurie iš prigimties yra patikimi, tvirti, moduliniai, keičiamo dydžio ir perkonfigūruojami:

2.1. Energijos generatoriai, pagrįsti vietoje prieinamais ir (arba) tvariais šaltiniais, pvz., saulės, vėjo, potvynių ir atoslūgių energija, vandeniliu.
2.2. Pažangių konstrukcijų arba naujų medžiagų taikymas didelio energijos tankio energijos kaupimui ir pasyvioji elektronika jungikliams ir valdymo įrangai.

Pasinaudokite galimybe kurti technologinius sprendimus, kurie leistų kurti modulinius mikrotinklus, galinčius patikimai patenkinti tiekimo poreikius. O įmonės Ferox Baltic konsultacijos ir projekto rengimas padės siekti užsibrėžtų tikslų.

Daugiau informacijos apie priemonę suteiks Ferox Baltic specialistai. Susisiekite jau dabar!

Pildyti paraišką
    Skip to content