fbpx
→ ES parama 2021-2027 ←
→ ES parama 2021-2027 ←

Investicijų projektas

x
8 800 256 35 87
Mon - Fri : 09:00 - 17:00

Investicijų projektas – tai detalus projekto planas, kuriame išnagrinėjami visi projekto vystymo aspektai ir numatomi jo įgyvendinimo etapai, pagal kuriuos galima racionaliai organizuoti projekto vykdymą. Projektus rengia ir atlieka analizes finansų, teisės, ekonomikos, komunikacijos, rinkodaros ir kitų sričių ekspertai.

Ferox Baltic konsultantai teikia ES finansuojamų projektų rengimo paslaugas įmonėms, valstybės ir savivaldybių įstaigoms, viešosioms įstaigoms ir tt.

Investicijų projektas yra dokumentas, kuris finansiškai (ekonomiškai), techniškai ir socialiai pagrindžia investavimo tikslus, įvertina investicijų grąžą (komercinis projektas) ir kitus efektyvumo rodiklius, nurodant projektui įgyvendinti reikalingas lėšas bei finansavimo šaltinius ir terminus.
Investicijų projektas leidžia įvertinti socialinę projekto grąžą, kuri neretai būna ženkliai didesnė už finansinę naudą ir dažnai apima ne vieną sektorių.

Ferox Baltic specialistai parengė jau ne vieną investicijų projektų, atsakė į vertintojų klausimus bei pritraukė projektams finansavimus dėka 12 metų patirties. Kviečiame kreiptis ir Jus, siekiant Jūsų projekto sėkmės.

Susisiekite su mūsų konsultantais jau dabar!

Pildyti paraišką
    Skip to content