fbpx
→ ES parama 2021-2027 ←
→ ES parama 2021-2027 ←
x
8 800 256 35 87
Mon - Fri : 09:00 - 17:00

Įmonė UAB „Ferox Baltic“ įgyvendina projektą pagal priemonę „Naujos galimybės LT“.

Spalio 4-14 dienomis UAB ,,Ferox Baltic” organizavo verslo misiją į Japoniją. Verslo misijos dalyviai: UAB „Vivjana”, UAB „Ginstata”, UAB „Mes 360″, UAB „Šiaulių tauro ryšiai”, UAB „Joniškio baldai”, UAB „Ausnė”, UAB „Beržalapė”, UAB „Danosta”, UAB „Laurema graphics”, UAB „Idėjų alėja”.

Misijos dalyviai aplankė tris Japonijos miestus – Osaką, Kiotą bei Tokiją. Visuose miestuose dalyviai turėjo progą susitikti su vietos įmonių atstovais, pristatyti savo veiklas bei lūkesčius ir užmegzti kontaktus galimam tolimesniam bendradarbiavimui.

Lietuvos įmonių atstovai turėjo didelį pasisekimą su Osakos įmone „Covue”, kuri padeda kitų šalių verslams ateiti į Japonijos rinką. Taip pat, daug informacijos įgyta Lietuvos Ambasadoje Japonijoje bei Europos-Japonijos pramoninės kooperacijos centre, kur misijos dalyviai sužinojo, kaip savo verslo kultūrą bei komunikaciją reikėtų pritaikyti Japonijos rinkai, kaip rasti savo tikslinį klientą bei sukurti patikimą ryšį bendradarbiavimui.

Įmonių dalyvavimas verslo misijoje dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo lėšų.